Defibrilátory AED

Vážení návštěvníci, 
informujeme vás o tom, že od dnešního dne jsou na některých našich střediscích umístěny nové automatizované externí defibrilátory AED, které budou sloužit k zajištění vyšší bezpečnosti zdraví pro sportovce a návštěvníky jednotlivých středisek.
Defibrilátory Philips HeartStart FRx jsou automatizované externí defibrilátory (AED) třetí generace určené pro laické použití. Jedná se o malé, lehké, odolné a bateriemi napájené přístroje určené pro jednoduché a spolehlivé použití vyškolenými uživateli. Defibrilátory slouží k detekci pacientova srdečního rytmu a přenosu defibrilačního výboje.
Defibrilátory jsou na těchto střediscích: Relaxační centrum, Rekreační areál Pilák, Zimní stadion, Fotbalový stadion a Tenisové kurty.
Věříme, že tyto přístroje nebudeme muset nikdy použít, ale rozšíříme tím vědomí o větší bezpečnosti v našich zařízeních.

Volné prostory k pronájmu

Příspěvková organizace SPORTIS pronajímá prostory k pronájmu v budově HD Morava na ulici Horní 22, v budově na ulici Dolní 165/1 a v budově zimního stadiónu ve Žďáru nad Sázavou.

29.07.2022

Volná pracovní místa

Pokojská, uklízečka pro Autokempink Pilák

01.04.2021