Defibrilátory AED

Vážení návštěvníci, 
informujeme vás o tom, že od dnešního dne jsou na některých našich střediscích umístěny nové automatizované externí defibrilátory AED, které budou sloužit k zajištění vyšší bezpečnosti zdraví pro sportovce a návštěvníky jednotlivých středisek.
Defibrilátory Philips HeartStart FRx jsou automatizované externí defibrilátory (AED) třetí generace určené pro laické použití. Jedná se o malé, lehké, odolné a bateriemi napájené přístroje určené pro jednoduché a spolehlivé použití vyškolenými uživateli. Defibrilátory slouží k detekci pacientova srdečního rytmu a přenosu defibrilačního výboje.
Defibrilátory jsou na těchto střediscích: Relaxační centrum, Rekreační areál Pilák, Zimní stadion, Fotbalový stadion a Tenisové kurty.
Věříme, že tyto přístroje nebudeme muset nikdy použít, ale rozšíříme tím vědomí o větší bezpečnosti v našich zařízeních.

Brigáda pracovníka/pracovnici úklidu

DPP (dohoda o provedení práce)

23.07.2024

Celodenní zvýhodněné letní vstupné do bazénové části Relaxačního centra

Celodenní zvýhodněné letní vstupné do bazénové části Relaxačního centra

13.06.2024

Do nové sezóny zimního stadionu s novým ceníkem

Ceník Zimní stadion Žďár nad Sázavou platný od 1.7.2024

14.06.2024

Mokrou tašku od plavek již ve žďárském bazénu mít nebudete.

Novinky Relaxační centrum 2024

27.12.2023

Volné prostory k pronájmu

Příspěvková organizace SPORTIS pronajímá prostory k pronájmu v budově HD Morava na ulici Horní 22, v budově na ulici Dolní 165/1 a v budově zimního stadiónu ve Žďáru nad Sázavou.

01.10.2023