Září 2019

Autokempink Pilák

V současné době skončil provoz autokempinku v roce 2019 (květen-září). Provádí se nezbytné opravy a připravuje se zazimování areálu. Současně probíhá výstavba nové loděnice pro rekreační areál, která bude vždy v létě sloužit jako úschovna kol pro klienty autokempinku.

Rekreační areál Pilák

Realizuje se výměna povrchu fotbalového hřiště a následná výměna poničeného oplocení. Na příští rok připravujeme nový ceník služeb a v případě dostatku finančních prostředků také opravu štětových cest, které chceme nahradit asfaltovým povrchem.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v září 2019 byla 69,60 % a hotel navštívilo celkem 402 hostů. Zveme všechny zájemce na návštěvu restaurace. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“. Hotelový dům Morava – Obsazenost hotelového domu v září 2019 byla 90,76 %. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

V současné době probíhá oprava sociálních zařízení pro veřejnost v přízemí budovy včetně sociálního zařízení pro tělesně postižené. V případě dostatku finančních prostředků město na příští rok připravuje úpravu parkoviště před budovou a vybudování nového chodníku. Zájemci o pronájem prostor sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V září 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 12411 klientů (z toho bazénovou část 10076, wellness 2269 a solnou jeskyni 66). Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zimní stadión

Byly započaty práce na další etapě opravy venkovní fasády budovy včetně nátěru konstrukčních prvků směrem k rychlobruslařskému oválu (boční část) a budově bowlingu (zadní část). Termín ukončení prací je nejpozději 15.listopadu. V příštím roce chceme pokračovat na další etapě oprav fasády směrem ke Streetparku a dokončit práce na opravách veřejných sociálních zařízení pro pouť a akce pořádané na rychlobruslařském oválu.

Fotbalový stadión

Dokončují se práce na opravě plotu směrem od tenisových k nohejbalovým kurtům. Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Stále probíhají práce na napojení nové studny na stávající závlahový systém včetně retenční nádrže a vybudování nové odpadní jímky u kurtů č. 5-7. Dne 19.10. proběhne stavba tenisové haly, která bude přístupná pro veřejnost od 21.10.2019.

Streetpark

Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí užít sportování v tomto areálu, na jeho návštěvu.

Ostatní informace najdete na našich webových stránkách www.sportispo.cz nebo na facebookových stránkách.