Srpen 2019

Autokempink Pilák

Na září a říjen letošního roku plánujeme výstavbu nové loděnice pro rekreační areál, která bude od příštího léta sloužit jako úschovna kol pro klienty autokempinku.

Rekreační areál Pilák

V září plánujeme provést výměnu povrchu fotbalového hřiště (použijeme umělou trávu z fotbalového stadiónu) a opravu jeho oplocení, které je od míčových her poničeno. Na příští rok plánujeme změnit ceník půjčovného a opravu štětových cest, které jsou do svažitého pozemku nevhodné. V některých částech areálu je chceme nahradit asfaltem.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v srpnu 2019 byla 88,5 % a hotel navštívilo celkem 390 hostů. Zveme všechny zájemce na návštěvu restaurace. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“. Hotelový dům Morava Obsazenost hotelového domu v srpnu 2019 byla 90,69 %. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Na příští rok město připravuje úpravu parkoviště před budovou a vybudování nového chodníku. V současné době již probíhá oprava sociálních zařízení pro veřejnost v přízemí budovy včetně sociálního zařízení pro tělesně postižené. Zájemci o pronájem prostor sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V srpnu 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 15408 klientů (z toho bazénovou část 14203, wellness 1107 a solnou jeskyni 98). Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Přijmeme zaměstnance na pozici plavčík / plavčice na trvalý pracovní úvazek od září 2019. Zájemci volejte na telefonní číslo 737 203 054.

Zimní stadión

Od začátku srpna je již v provozu ledová plocha. Podepsali jsme smlouvu na další etapu opravy venkovní fasády budovy a opravu a nátěr konstrukčních prvků směrem k rychlobruslařskému oválu, která bude realizováno do 15.listopadu. Byly dokončeny práce na opravách veřejných sociálních zařízení včetně vybudování nového sociálního zařízení pro tělesně postižené občany.

Fotbalový stadión

Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Probíhají práce na napojení nové studny na stávající závlahový systém včetně retenční nádrže a vybudování nové odpadní jímky u kurtů č. 5-7.

Streetpark

Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí užít sportování v tomto areálu, na jeho návštěvu.

Ostatní informace najdete na našich webových stránkách www.sportispo.cz nebo na facebookových stránkách.