Červenec 2019

Autokempink Pilák

Na září a říjen plánujeme výstavbu nové loděnice pro rekreační areál, která bude od příštího léta sloužit jako úschovna kol pro klienty autokempinku.

Rekreační areál Pilák

Po skončení sezóny plánujeme úpravu povrchu fotbalového hřiště a opravu jeho oplocení, které je od míčových her poničeno. Na příští rok plánujeme opravu štětových cest, které jsou do svažitého pozemku zcela nevhodné, a chceme je nahradit asfaltem. Také od příští sezóny změníme ceník služeb, který byl doposud dotační podmínkou tak, aby město nemuselo toto středisko dotovat každý rok cca 1 mil. Kč.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v červenci 2019 byla 88,4 % a hotel navštívilo celkem 385 hostů. Zveme všechny zájemce na návštěvu restaurace.
Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v červenci 2019 byla 94,28 %. Ve spolupráci se zřizovatelem bylo obnoveno vodorovné označení a parkoviště rozšířeno o dvě parkovací místa.
Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Na příští rok město připravuje úpravu parkoviště před budovou a vybudování nového chodníku. Do konce roku 2019 bude realizována oprava sociálních zařízení pro veřejnost v přízemí budovy včetně sociálního zařízení pro tělesně postižené.
Zájemci o pronájem prostor sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V červenci 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 11112 klientů (z toho bazénovou část 10138, wellness 902 a solnou jeskyni 72). Nižší návštěvnost byla způsobena přerušenou dodávkou teplé vody společností SATT a.s., která prováděla opravy na horkovodu.
Rada města dne 29.7. schválila změny v ceníku služeb, které jsou platné od 1.9.2019. Otevírací doba wellness bude od stejného termínu také trvale upravena (viz webové stránky). Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Přijmeme zaměstnance na pozici plavčík / plavčice na trvalý pracovní úvazek od září 2019. Zájemci volejte na telefonní číslo 737 203 054.

Zimní stadión

Byly ukončeny práce na údržbě celého areálu a dne 31.7. ve večerních hodinách jsme zahájili přípravu ledové plochy na novou sezónu. V prostorách zimního stadiónu proběhla v červenci akce KoresponDance, která měla příznivý ohlas od návštěvníků i organizátorů. Na letošní rok připravujeme pokračování v opravách venkovní fasády objektu směrem k rychlobruslařskému oválu a nátěru souvisejících konstrukčních prvků. V areálu objektu ještě probíhají práce na opravách veřejných sociálních zařízení.

Fotbalový stadión

Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Probíhají práce na napojení nové studny na stávající závlahový systém a vybudování nové odpadní jímky. Celý areál je již otevřený pro veřejnost.

Streetpark

Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí užít sportování v tomto areálu, na jeho návštěvu. Ostatní informace najdete na našich webových stránkách www.sportispo.cz nebo na facebookových stránkách.