Červen 2019

Autokempink Pilák

Celý areál je v plném provozu. Na září a říjen plánujeme výstavbu nové loděnice pro rekreační areál, která bude od příštího léta sloužit jako úschovna kol pro klienty autokempinku.

Rekreační areál Pilák

Dne 30.6. skončilo období, kdy jsme museli dodržovat dotační podmínky. Na podzim plánujeme úpravu povrchu fotbalového hřiště, kam chceme použít umělou trávu z areálu fotbalového stadiónu a opravu oplocení kolem hřiště, které je od míčových her značně poničeno.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v červnu 2019 byla 71,5 % a hotel navštívilo celkem 350 hostů. Zveme všechny zájemce do znovu otevřené restaurace. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v červnu 2019 byla 91,29 %. Ve spolupráci se zřizovatelem bylo obnoveno vodorovné označení a parkoviště rozšířeno o dvě parkovací místa.
Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Na příští rok připravujeme úpravu parkoviště před budovou a vybudování nového chodníku. Do konce roku 2019 bude realizována oprava sociálních zařízení pro veřejnost v přízemí budovy včetně sociálního zařízení pro tělesně postižené. Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V červnu 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 12857 klientů (z toho bazénovou část 11282, wellness 1520 a solnou jeskyni 55). Od poloviny června je v provozu venkovní bazén. Letošní odstávka byla operativně přesunuta na období 22.30.července v důsledku odstávky horkovodního potrubí firma SATT a.s., což naše organizace nemohla jakkoliv ovlivnit. Na prázdniny jsme na základě našich zkušeností, návštěvnosti klientů a možných úspor energií upravili otevírací dobu wellness (viz webové stránky). Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz . Přijmeme zaměstnance na pozici plavčík / plavčice na částečný pracovní úvazek od září 2019. Zájemci volejte na telefonní číslo 737 203 054.

Zimní stadión

V současné době stále probíhají práce na údržbě celého areálu a zaměstnanci vybírají řádnou dovolenou. Na letošní rok připravujeme pokračování v opravách venkovní fasády objektu směrem k rychlobruslařskému oválu a nátěru souvisejících konstrukčních prvků. Dále připravujeme opravu veřejných sociálních zařízení v areálu objektu. Připravovat ledovou plochu na novou sezónu začneme dne 31.7.2019.

Fotbalový stadión

Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Nyní je již vyvrtaná nová studna a dokončuje se její vystrojení včetně napojení na závlahový systém. Stavební firma a dodavatelé vybavení dokončují poslední práce, aby mohla veřejnost a tenisový klub budovu co nejdříve využívat. Zájemci sledujte naše webové stránky, kde jsou všechny informace uvedeny.

Streetpark

Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí užít sportování v tomto areálu, na jeho návštěvu.