Duben 2019

Autokempink Pilák

Dne 1.5. byla zahájena letošní sezóna. Nově jsme vymalovali a opravili sociální zařízení a provedli terénní úpravy nového oplocení hřiště v lokalitě Táborka.

Rekreační areál Pilák

Provoz areálu byl zahájen 13. dubna. V letošním roce nám končí pětileté období, kdy jsme byli smluvně vázáni dodržovat dotační podmínky. Naplánovali jsme úpravu povrchu fotbalového hřiště, kam chceme použít umělou trávu z areálu fotbalového stadiónu a oprava oplocení, které je od míčových her značně poničeno. Pro příští sezónu připravujeme řadu změn, o kterých vás budeme předem informovat.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v dubnu 2019 byla 57,9 % a hotel navštívilo celkem 283 hostů. Dnem 1. května byl oficiálně zahájen provoz restaurace s novým nájemcem, který se těší na vaši návštěvu. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci Volná pracovní místa.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v dubnu 2019 byla 94,39 %. Byly ukončeny práce na opravách společných sociálních zařízení ve 3. patře včetně odstranění závad. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných cenových podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Připravujeme s projektantem úpravu parkoviště před budovou a vybudování nového chodníku. Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V dubnu 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 14900 klientů (z toho bazénovou část 12429, wellness 2405 a solnou jeskyni 66). Žádáme návštěvníky wellness, aby dodržovali zákaz vstupu do wellness s batohy a příručními zavazadly, které je nutné odkládat do šatních skříněk k tomu určených.
Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz . Přijmeme zaměstnance na pozici plavčík / plavčice na částečný pracovní úvazek od září 2019. Zájemci volejte na telefonní číslo 737 203 054.

Zimní stadión

V současné době probíhají práce na údržbě celého areálu. Na letošní rok připravujeme pokračování v opravách venkovní fasády objektu a nátěr konstrukčních prvků. Dále připravujeme opravy veřejných sociálních zařízení v areálu objektu.

Fotbalový stadión

Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598. V letošním roce připravujeme realizovat další část asfaltového povrchu tak, abychom mohli zpětně využívat se sněhem vyhrnutý granulát z plochy s umělým travnatým povrchem a opravu další části oplocení areálu. V průběhu května proběhne kolaudace nově vybudovaných 6 kabin.

Tenisové kurty

V průběhu května proběhne kolaudace zázemí pro tenis. Provoz na venkovních tenisových dvorcích byl již zahájen. Zájemci sledujte naše webové stránky, kde jsou všechny informace uvedeny.

Streetpark

Zveme všechny zájemce, kteří si chtějí užít sportování v tomto areálu na jeho návštěvu.