Únor 2019

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v únoru 2019 byla 58,8 % a hotel navštívilo celkem 227 hostů. V průběhu měsíce dubna končí podnájemce restaurace v hotelu Tálský mlýn a v současné době připravujeme smlouvu s novým podnájemcem. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v únoru 2019 byla 91,48 %. V průběhu ledna proběhlo výběrové řízení na dodavatele opravy společných sociálních zařízení ve 4. a 3. patře. V současné době jsou již dokončeny práce na opravách sociálních zařízení ve 4. patře a na začátku března byly zahájeny práce na opravách sociálních zařízení ve 3. patře. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných cenových podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V únoru 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 17704 klientů (z toho bazénovou část 14543, wellness 3029 a solnou jeskyni 132). Od 1. března již nevybíráme poplatek za půjčení osušek a nově je nařízen zákaz vstupu do wellness s batohy a příručními zavazadly, které je nutné odkládat do šatních skříněk k tomu určených. V budoucnu budeme realizovat některá další opatření, která s těmito změnami souvisí. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz . Přijmeme zaměstnance na pozici plavčík / plavčice na částečný pracovní úvazek od září 2019. Zájemci volejte na telefonní číslo 737 203 054.

Zimní stadión

Plameny SKLH Žďár nad Sázavou si zajistili 2. místo v tabulce základní skupiny a postoupili do vyřazovacích bojů, které právě nyní probíhají. Zájemci o pronájem ledové plochy a veřejné bruslení sledujte naše webové stránky, kde jsou uvedeny kontakty. Na letošní rok připravujeme pokračování v opravách venkovní fasády objektu a nátěr konstrukčních prvků. Dále připravujeme opravy veřejných sociálních zařízení v areálu objektu.

Lyžařské tratě

Nyní již sněhové podmínky nedovolují další úpravy tratí, ale lyžaři měli po dlouhých letech půstu možnost využít perfektně připravené lyžařské běžecké tratě v okolí našeho města. Velké poděkování patří všem našim zaměstnancům v čele s panem J. Holemářem, kteří lyžařské tratě udržují v perfektním stavu. Děkujeme také všem spokojeným lyžařům za slova chvály a uznání.

Fotbalový stadión

Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598. V letošním roce připravujeme realizovat další část asfaltového povrchu tak, abychom mohli zpětně využívat se sněhem vyhrnutý granulát z plochy s umělým travnatým povrchem a opravu další části oplocení areálu.

Tenisové kurty

Stále pokračují práce na rekonstrukci čtyř tenisových kurtů (1-4) a výstavbě nového společného zázemí pro tenis a fotbal. Nafukovací hala bude v provozu do 19. dubna a zájemci si mohou objednat tenisové kurty na našich webových stránkách.