Leden 2019

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v lednu 2019 byla 51 %. Na konci ledna jsme dali výpověď nájemci restaurace, protože jsme nebyli spokojeni s tím, jak zajišťuje služby pro hotelové hosty. V současné době řešíme s majitelem, zda pronajmout restauraci samostatně nebo pronajmout restauraci a hotel jako celek. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v lednu 2019 byla 80,72 %. V průběhu ledna proběhlo výběrové řízení na dodavatele opravy společných sociálních zařízení ve 4. a 3. patře. Práce již probíhají a do konce února má být opraveno sociální zařízení ve 4. patře. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných cenových podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V lednu 2019 navštívilo Relaxační centrum celkem 17058 klientů (z toho bazénovou část 13665, wellness 3297 a solnou jeskyni 96). Na konci ledna byl radě města předložen návrh na úpravu ceníku služeb, který nebyl radou města schválen. Připravujeme změny ve vydávání osušek do wellness a některá opatření, která s tím souvisí. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz.

Zimní stadión

Zimní sezóna je v plném proudu. Zájemci o pronájem ledové plochy a veřejné bruslení sledujte naše webové stránky, kde jsou uvedeny kontakty. Na letošní rok připravujeme pokračování v opravách venkovní fasády objektu a nátěr konstrukčních prvků. Dále budeme opravovat veřejné sociální zařízení v areálu objektu.

Fotbalový stadión

Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Lyžařské tratě

Ke konci roku konečně přišla pořádná sněhová nadílka a od té doby průběžně upravujeme lyžařské tratě na všech tratích v okolí našeho města. Celkem upravujeme cca 140 km tratí. Absolutní většina lyžařů je s úpravou lyžařských tratí velmi spokojena a konečně si užívá pořádného zimního lyžování.

Tenisové kurty

Stále pokračují práce na rekonstrukci čtyř tenisových kurtů (1-4) a výstavbě nového společného zázemí pro tenis a fotbal. Nafukovací hala je v provozu a velký zájem vyznavačů bílého sportu nás přesvědčuje do tom, že rozhodnutí vybudovat tenisovou halu ve Žďáru nad Sázavou bylo správné.

Rychlobruslařský ovál

v průběhu ledna jsme začali s přípravou oválu pro bruslení, ale klimatické podmínky nám průběžně nepřejí, takže nejsme schopni ovál dokončit a předat k užívání rychlobruslařům a veřejnosti.