Srpen 2018

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v srpnu 2018 byla 89,1 % a hotel navštívilo celkem 419 klientů. V termínu od 1. do 24. 10. bude restaurace hotelu z technických důvodů uzavřena. Nový nájemce chce připravit a provést v restauraci změny tak, aby po otevření dne 25. 10. mohl poskytovat služby na odpovídající úrovni.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v srpnu 2018 byla 93,40 %. Od poloviny listopadu budou v hotelovém domě probíhat opravy sociálních zařízení v přízemí a v 5.NP. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově (2 volná místa) volejte na telefonní číslo 603 228 148.

 

Autokempink Pilák

Letošní teplotně nadprůměrná sezóna se blíží ke svému konci. Od začátku října budeme realizovat zateplení stropu v sociálním zařízení Táborka a nové oplocení asfaltového hřiště. V letošním roce již z časových důvodů nestihneme vybudovat nový sklad na lodě a šlapadla. Tuto akci realizujeme příští rok.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Rekreační areál Pilák

Podobně jako v autokempinku se i zde blíží konec sezóny, který bude kolem poloviny října. V příštím roce končí lhůta pro udržitelnost projektu, která byla 5 let, takže budeme připravovat nové podmínky provozu a různé změny a úpravy v areálu. Přijďte si užít poslední pěkné dny.

Relaxační centrum

V srpnu 2018 navštívilo Relaxační centrum celkem 15642 klientů (z toho bazénovou část 14497, wellness 1043 a solnou jeskyni 102). Na začátku září proběhla pravidelná roční odstávka, během které byl celý areál kompletně vyčištěn a provedeny nezbytné opravy.
Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz a facebookové stránky.

Zimní stadión

Dokončujeme práce na opravě přední a vstupní části zimního stadiónu. V této souvislosti byly vyměněny zbývající okna a také dveře do restaurace. Na příští rok připravujeme opravy severní a jižní venkovní strany zimního stadiónu.

Fotbalový stadión

Po dokončení je akce výměny celého umělého povrchu v částce necelých 6 mil. Kč bez DPH včetně následného atestačního řízení. Atest na hrací plochu jsme obdrželi na další 3 roky. Původní povrch bude využit na fotbalovém stadiónu a v příspěvkových organizacích města. Pokud nějaký materiál zbyde, tak ho nejdříve v příštím roce budeme prodávat zájemcům z řad veřejnosti. Na podzim zahájíme práce na opravě oplocení areálu od stávajícího občerstvení až k zadnímu tréninkovému hřišti. Zbývající část realizujeme až v příštím roce po dokončení rekonstrukce tenisových kurtů.

Tenisové kurty

Stále probíhají práce na rekonstrukci čtyř tenisových kurtů (1-4), výstavbě společného zázemí pro tenis a fotbal (6 šaten) a nafukovací haly, která snad bude k dispozici, podle posledních zpráv, od poloviny listopadu. Provoz venkovní části bude končit v závislosti na klimatických podmínkách.
Sledujte informace na webových stránkách www.sportispo.cz.

Vladimír Kovařík, ředitel