Červenec 2018

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v červenci 2018 byla 90,6 %, hotel navštívilo celkem 336 klientů. Dne 30. 6. 2018 podala výpověď provozovatelka restaurace. V posledním roce a půl se nám opakovaně nedařilo najít vhodného provozovatele restaurace a kvalita služeb nebyla podle našich představ (zcela oprávněně si stěžovala i veřejnost). Vypadá to, že bude konečně otázka provozování restaurace vyřešena ke všeobecné spokojenosti. Od 1. do 24. 10. bude restaurace z technických důvodů uzavřena. Nový nájemce chce připravit a provést v restauraci změny tak, aby po otevření dne 25. 10. mohl poskytovat služby na odpovídající úrovni. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v červenci 2018 byla 93,62 %. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově (2 volná místa) volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Autokempink Pilák

Sezóna je v plném proudu. Letos navštívilo autokemp hodně výletů ze základních škol a celková návštěvnost je vyšší než v loňském roce. V září a říjnu proběhne realizace nového oplocení asfaltového hřiště a intenzivně připravujeme k realizaci nový sklad (loděnici) na lodě a šlapadla v areálu Táborka.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Rekonstrukce částí budovy je již zcela dokončena. Proběhla také realizace nového informačního systému budovy. Jeho instalace by měla usnadnit orientaci klientů v budově. Ve spolupráci s architektem města se připravuje rozšíření parkovacích ploch kolem budovy.
Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Rekreační areál Pilák

Akce, které se konají v Rekreačním areálu, najdete na našich webových a facebookových stránkách. Přijďte si užít poslední prázdninové dny.

Relaxační centrum

V červenci 2018 navštívilo Relaxační centrum celkem 15790 klientů (z toho bazénovou část 14507, wellness 1218 a solnou jeskyni 65). Od začátku roku do konce července navštívilo relaxační centrum celkem 114675 klientů a provozovatel děkuje za vaši přízeň.
Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz a facebookové stránky.

Zimní stadión

Byly dokončeny opravy a údržba celého areálu a od začátku srpna je již zimní stadión v provozu. Pracuje se na opravě celé přední a vstupní části zimního stadiónu.

Fotbalový stadión

Byl vybrán dodavatel na výměnu umělého povrchu v částce necelých 6 mil. Kč bez DPH. V současné době stále probíhají práce na realizaci této akce.

Tenisové kurty

V červnu byly zahájeny práce na rekonstrukci čtyř tenisových kurtů (1-4), výstavbě společného zázemí pro tenis a fotbal (6 šaten) a nafukovací haly. Od této doby jsou v provozu pouze kurty číslo 5-7. Sledujte informace na webových stránkách www.sportispo.cz. Zájemci o pronájem volejte na telefonní číslo 734 265 323.

Vladimír Kovařík, ředitel