Červen 2018

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v červnu 2018 byla 77,4 % a hotel navštívilo celkem 427 klientů. Provedli jsme úpravy a úklid před hlavní sezónou po vyčistění zámkové dlažby uvnitř areálu a stěn hotelu.
Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v červnu 2018 byla 95,53 %.
Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově (2 volná místa) volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Autokempink Pilák

Sezóna je v plném proudu. Letos navštívilo autokemp hodně výletů ze základních škol. Vyměnili jsme okna v sociálním zařízení Táborka a dokončuje se výroba a instalace sítí proti hmyzu. V přípravě je kompletní oplocení asfaltového hřiště. Rozhodli jsme se umístit sklad na lodě a šlapadla v areálu Táborka, aby esteticky nenarušoval pláž v Rekreačním areálu.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Mimo pár detailů byla dokončena rekonstrukce II. nadzemního podlaží včetně sociálních zařízení a nová protipožární opatření. Ve výrobě je nový informační systém budovy. Ve spolupráci s architektem města se připravuje rozšíření parkovacích ploch kolem budovy.
Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Rekreační areál Pilák

Akce, které se konají v Rekreačním areálu, najdete na našich webových a facebookových stránkách.

Relaxační centrum

V květnu 2018 navštívilo Relaxační centrum celkem 12654 klientů (z toho bazénovou část 11059, wellness 1534 a solnou jeskyni 61).
Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. Provozovatel přijme na brigádu strojníka za dobrých platových podmínek.
Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Zimní stadión

V současné době byly dokončeny opravy a údržba celého areálu. Byla vybrána firma na opravu celé přední a vstupní části zimního stadiónu. Práce začnou během července.

Rychlobruslařský ovál

Firma STAKO VYSOČINA s.r.o. realizovala do konce června odvodnění oválu. Na začátku července se ještě budou odstraňovat drobné závady.

Fotbalový stadión

Byl vybrán dodavatel na výměnu umělého povrchu v částce necelých 6 mil. Kč bez DPH. Práce budou probíhat od 4. 7. do 24. 8.2018.

Tenisové kurty

V červnu byly zahájeny práce na rekonstrukci čtyř tenisových kurtů (1-4), výstavbě společného zázemí pro tenis a fotbal (6 šaten) a nafukovací haly. Od této doby jsou v provozu pouze kurty číslo 5-7.
PO SPORTIS přijme vedoucího správce na tenisové kurty, fotbalový stadión a streetpark. Informace najdete na webových stránkách www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.
Zájemci o pronájem volejte na telefonní číslo 734 265 323.


Vladimír Kovařík, ředitel