Únor 2018

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v únoru 2018 byla 38,30% a hotel navštívilo celkem 203 klientů. Na jarní sezónu připravujeme čištění stěn hotelu, opravu kanalizace a vyčistění zámkové dlažby uvnitř areálu. Provozovatel hotelu přijme na brigádu recepční. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v únoru 2018 byla 93,83%. Pokračujeme ve výměně podlahových krytin a zařízení pokojů. Připravujeme opravy společných sociálních zařízení.
Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově (3 volná místa) volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Autokempink Pilák

Na blížící se zahájení letošní sezóny přijmeme brigádníky na údržbu a sečení trávy na dohodu o provedení práce. Sledujte www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Na začátku března začala rekonstrukce II. nadzemního podlaží včetně sociálních zařízení. V této souvislosti připravujeme na příští rok rekonstrukci sociálních zařízení pro veřejnost v přízemí budovy.
Zájemci o pronájem prostor sloužících podnikání sledujte naše webové stránky v sekci „Volné prostory k pronájmu“ nebo volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V únoru 2018 navštívilo Relaxační centrum celkem 16469 návštěvníků (z toho bazénovou část 13415, wellness 2940 a solnou jeskyni 114). Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148.
Provozovatel přijme na brigádu strojníka za dobrých platových podmínek. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz v sekci „Volná pracovní místa“.

Zimní stadión

Stále se pracuje na realizaci rozšíření zázemí pro stolní tenis v místě bývalé „vodárny“. Pokračují opravy a rekonstrukce některých šaten. Zájemci o pronájem ledové plochy a veřejné bruslení, sledujte naše webové a facebookové stránky.

Fotbalový stadión

V průběhu měsíce března dojde k převodu umělé travnaté plochy fotbalového stadiónu z TJ Žďár nad Sázavou na Město Žďár nad Sázavou. Po převodu bude nutné vyřešit nutnou výměnu starého opotřebovaného umělého povrchu za nový, aby na něm mohla probíhat soutěžní utkání. Atest na stávající umělou hrací plochu končí 18. 10. 2018. Zájemci o pronájmy fotbalových ploch volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Lyžařské tratě

V letošním roce nebylo vhodné počasí a dostatek sněhu pro úpravu lyžařských tratí. Při každé možné příležitosti jsme se snažili tratě upravovat, ale nezbyde nám než doufat, že v příštím roce budou lepší klimatické podmínky.

Tenisové kurty

V průběhu května předpokládáme zahájení prací na rekonstrukci čtyř tenisových kurtů (1-4), výstavba společného zázemí pro tenis a fotbal (6 šaten) a nafukovací haly, která by měla fungovat již příští zimní období.

 

Vladimír Kovařík, ředitel