Říjen 2020

Autokempink Pilák

V září skončila výjimečná sezona spojená s epidemiologickými omezeními. V první polovině měsíce října proběhlo zazimování střediska a běžné opravy po sezoně. Přes všechna opatření se projevilo, že klienti upřednostnili tuzemskou rekreaci a po hospodářské stránce toto středisko vyšlo velmi dobře.

Rekreační areál Pilák

Areál byl v provozu do 11. října a následně v závislosti na počasí jsme celý areál zazimovali. V průběhu listopadu ještě připravujeme opravu venkovních sprch.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelu byla v září 88,93 %. V souladu s nařízením vlády neubytováváme turisty. Důsledně dbáme na dodržování přísných epidemiologických opatření (roušky a dezinfekce). Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603228148.

Relaxační centrum

V průběhu října 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 2934 klientů (z toho bazénovou část 2287, wellness 642 a solnou jeskyni 5). Od 9. října bylo relaxační centrum opět uzavřeno v souladu s nařízením vlády ČR. Na začátku odstávky byly vypuštěny bazény cvičný a dětský vč. whirlpool a ke konci října byl vypuštěn i zábavný a plavecký bazén. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737203054 nebo 603228148.

Zimní stadión

Rozhodnutím zřizovatele jsme předali provozování veřejného bruslení a broušení bruslí Sportovnímu klubu ledního hokeje. Od 12. října byl zimní stadion uzavřen v souladu s nařízením vlády ČR a na konci října byl rozpuštěný i led z důvodu energetických úspor. Sledujte naše webové stránky a facebook.

Fotbalový stadión

Areál byl v souladu s nařízením vlády uzavřený do odvolání.

Tenisové kurty

Celý tenisový areál je uzavřený v souladu s nařízením vlády ČR. Dne 17.10.2020 byla realizována stavba tenisové nafukovací haly, která je však od té doby stále mimo provoz.

Skatepark

Po dohodě s městskou policií byl celý areál do odvolání uzavřen, protože v tomto veřejně přístupném areálu nebyly dodržovány podmínky nařízení vlády ČR. Děkujeme za pochopení.

Rychlobruslařský ovál

Areál je pro veřejnost do odvolání uzavřený v souladu s nařízením vlády ČR. V současné době jsme pronajali část pozemku společnosti MeDiLa spol. s r.o., která na oválu zřídí odběrové místo na Covid-19.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz, které byly nově spuštěny v responzivní podobě.