Září 2020

Autokempink Pilák

V září skončila výjimečná sezona spojená s epidemiologickými omezeními. Od 1.října probíhá zazimování celého střediska a nutné opravy po sezoně. V průběhu října bude firma SATT, a.s. realizovat nové připojení na WIFI síť, takže od příští sezony bude mít k dispozici připojení každý náv&scarúon;těvník autokempinku.

Rekreační areál Pilák

Areál si stále zachovává vaši přízeň, což se pozitivně odráží na vysoké návštěvnosti. Provizorně jsme opravili minigolf, který předpokládáme zrenovovat na jaře 2021. Do konce letošního roku opravíme venkovní sprchy, které mají špatné odtokové poměry. Areál bude otevřený přibližně do 11. října v závislosti na vývoji počasí. Následovat bude zazimování střediska a drobné opravy v areálu. Přijďte si to k nám ještě užít.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelu byla v září 89,39 %. Zařízení funguje za dodržování přísných epidemiologických opatření (roušky a desinfekce). Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

V průběhu září 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 10530 klientů (z toho bazénovou část 8457, wellness 2032 a solnou jeskyni 41). V současné době intenzivně pracujeme na možnosti, jak uspořit náklady za energie (voda a teplo), které jsou velmi vysoké. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148.

Zimní stadión

V tomto sportovním zařízení je dopad epidemiologických opatření vyšší a výrazným způsobem ovlivňuje jeho provoz. Rozhodnutím zřizovatele jsme předali provozování veřejného bruslení od 1.9.2020 Sportovnímu klubu ledního hokeje. Od 1. listopadu 2020 bude SKLH zajišťovat také broušení bruslí. Sledujte naše webové stránky a facebook.

Fotbalový stadión

Areál je v provozu a v současné době probíhají fotbalové soutěže. Byly vyřešeny opravy dešťové kanalizace a odvodnění hlavní hrací plochy. Zájemci o pronájmy volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Venkovní tenisové kurty budou v provozu v závislosti na počasí. Dne 17.10.2020 se bude stavět nafukovací hala. Na webových stránkách můžete v rozvrhu sportovišť objednávat využití tenisových kurtů a od uvedeného data také tenisovou halu.

Skatepark

Pomalu bude končit letošní sezona. V případě, že se kdokoliv rozhodne pořádat nějakou akci v tomto veřejně přístupném areálu, je nutné kontaktovat pana Růžičku na tel. číslo:737 201 978. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz, které byly nově spuštěny v responzivní podobě.