Srpen 2020

Autokempink Pilák

V září skončí výjimečná sezona spojená s výraznými epidemiologickými omezeními. Otevřeli jsme novou společnou kuchyňku a nyní intenzivně pracujeme na zajištění veřejného bezplatného připojení na WIFI síť. To jsme chtěli návštěvníkům nabídnout již v průběhu letošních prázdnin, ale termín se posunul z technických důvodů na straně dodavatele služby.

Rekreační areál Pilák

Jsme rádi, že si areál stále zachovává vaši přízeň, což se pozitivně odráží na vysoké návštěvnosti. Provizorně jsme opravili minigolf, který zrenovujeme na jaře 2021. Do konce letošního roku upravíme venkovní sprchy, které špatně odtékají. Areál bude otevřený přibližně do první poloviny října v závislosti na vývoji počasí. Přijďte si to k nám ještě užít.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelu byla v červnu 83,65 %. Postupně se vracíme k obsazenosti před karanténními omezeními. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

Provoz Relaxačního centra se pomalu vrací do běžného provozu. V srpnu 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 14497 klientů (z toho bazénovou část 13232, wellness 1170 a solnou jeskyni 95). Na začátku září jsme ukončili provoz venkovního dětského bazénu. V současné době intenzivně pracujeme na možnosti, jak uspořit náklady za odběr vody a tepla, které jsou velmi vysoké. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148.

Zimní stadión

Celý srpen je již zimní stadion v provozu. Rozhodnutím rady města jsme předali provozování veřejného bruslení od 1.9.2020 Sportovnímu klubu ledního hokeje. Od 1. listopadu 2020 bude SKLH zajišťovat také broušení bruslí. Byly dokončeny práce na opravách sociálních zařízení pro rychlobruslařský ovál. Sledujte naše webové stránky a facebook.

Fotbalový stadión

Celý areál je v provozu a v současné době probíhají fotbalové soutěže. V areálu aktuálně řešíme opravy dešťové kanalizace a odvodnění hlavní hrací plochy. Zájemci o pronájmy volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Celý tenisový areál je v běžném provozu a v současné době probíhají tenisové soutěže. Dne 17.10.2020 se bude stavět nafukovací hala. Venkovní areál se bude zazimovávat podle počasí na konci září nebo na začátku října. Na webových stránkách můžete v rozvrhu sportovišť objednávat využití tenisových kurtů.

Skatepark

Areál se stále těší velké oblibě zejména mládeže a dětí. Dne 12.9.2020 od 11:00 hodin proběhne 2. ročník s názvem ŽĎÁRIN SKATE CONTEST. Těšíme se na vaši návštěvu.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz, které byly nově spuštěny v responzivní podobě.