Červenec 2020

Autokempink Pilák

Autokempink je v plném provozu. Připravujeme některé změny, které návštěvníkům zpříjemní pobyt. Objednávat pobyt lze na webových stránkách.

Rekreační areál Pilák

Jsme rádi, že si areál zachovává vaši přízeň, což se pozitivně odráží na vysoké návštěvnosti. Provizorně jsme opravili minigolf, který zrenovujeme na jaře 2021. Přijďte si to k nám užít.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelu byla v červnu 84,02 %. Po karanténních opatřeních se hotelový dům pozvolna vrací do normální obsazenosti. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

Provoz Relaxačního centra se pomalu vrací do běžného užívání. V červenci 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 13867 klientů (z toho bazénovou část 12612, wellness 1215 a solnou jeskyni 40). Od začátku prázdnin je v provozu venkovní dětský bazén a terasa na opalování.
Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148.

Zimní stadión

V současné jsme již zahájili přípravu a výrobu ledu na novou sezónu. Rozhodnutím zřizovatele přechází kompletně veřejné bruslení od 1.září pod Sportovní klub ledního hokeje z.s. a od 1.listopadu také broušení bruslí. Byly dokončeny práce na opravách venkovní fasády a nátěry konstrukčních prvků směrem ke skateparku. V květnu byl na zimní stadion instalován nový kamerový systém se záznamovým zařízením (celkem 6 kamer). Pokračují práce na studii zadržování srážkových vod z přírody.

Fotbalový stadión

V první polovině července ještě probíhaly práce na údržbě areálu a od poloviny července již probíhají tréninky. Zájemci o pronájmy volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Celý tenisový areál je v běžném prázdninovém režimu. Na webových stránkách můžete v rozvrhu sportovišť objednávat využití tenisových kurtů. Pokračují práce na studii zadržování srážkových vod z přírody.

Skatepark

Tento areál se těší velké oblibě zejména mládeže a dětí. Přijďte si vyzkoušet všechny prvky.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz, které byly nově spuštěny v responzivní podobě.