Červen 2020

Autokempink Pilák

Autokempink je v plném provozu. Přes zimní období jsme v areálu Táborky provedli rekonstrukci sprch pro ženy i muže. Objednávat pobyt lze na webových stránkách.

Rekreační areál Pilák

Půjčovna sportovních potřeb bylo rozšířena o nový handbike, který pro tělesně postižené děti pořídilo město Žďár nad Sázavou. Přijďte si to k nám užít. 

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelu byla v červnu 81,97 %. Po karanténních opatřeních se hotelový dům vrátil prakticky do normálního provozu. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Relaxační centrum

Provoz Relaxačního centra se pomalu vrací do běžného užívání. V červnu 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 10933 klientů (z toho bazénovou část 9333, wellness 1569 a solnou jeskyni 31). Od začátku prázdnin je v provozu venkovní dětský bazén a terasa na opalování. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148. 

Zimní stadión

V současné době stále probíhají běžné práce při odstávce a zaměstnanci čerpají řádnou dovolenou. V polovině července předpokládáme dokončení prací na opravách venkovní fasády a nátěru konstrukčních prvků směrem ke skateparku. V květnu byl na zimní stadion instalován nový kamerový systém se záznamovým zařízením (celkem 6 kamer). Pokračují práce na studii zadržování srážkových vod z přírody. 

Fotbalový stadión

V současné době ještě probíhají práce na údržbě areálu. Bylo dokončeno napojení fotbalového stadionu na veřejnou kanalizaci a instalace nových elektrokotlů na topení a teplou vodu. Zájemci o pronájmy volejte na telefonní číslo 734 760 598. 

Tenisové kurty

Celý tenisový areál je v běžném prázdninovém režimu. Na webových stránkách můžete v rozvrhu sportovišť objednávat využití tenisových kurtů. Pokračují práce na studii zadržování srážkových vod z přírody. 


Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz, které byly nově spuštěny v responzivní podobě.