Únor 2020

Autokempink Pilák

Od poloviny února probíhají práce na opravách sociálních zařízení žen v lokalitě Táborka. Na sezónu 2020 připravujeme novinky v podobě instalaci nové Wi-Fi, otevření nové společné kuchyňky, opravu sprch žen, otevření nové půjčovny sportovních potřeb a možnost projížďky na koních pro návštěvníky zejména v areálu Táborka. Dále připravujeme opravu podlah a výměnu kuchyní v chatách Javorina. Příprava na sezonu začne na začátku dubna.

Rekreační areál Pilák

Na jaře dokončíme výměnu povrchu na fotbalovém hřišti a opravíme plot kolem plážového volejbalu včetně natažení nových sítí nad plotem. Dále připravujeme opravu povrchu minigolfového hřiště. Rozšíříme služby o možnost umístění nových stánků a atrakcí v areálu a možnost umístění reklam.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v únoru 2020 byla 48,9 % a hotel navštívilo celkem 229 hostů. Na konci března bude končit nájemce restaurace. V dubnu zajistí služby naše organizace a od 1. května by měl celý areál převzít nový nájemce. V případě dobrého počasí proběhne ještě v dubnu oprava okapů a nátěr střech areálu.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v únoru 2020 byla 93,57 %. Od 9.3. začnou práce na opravách sociálních zařízení bytů v jednotlivých patrech. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

V letošním roce proběhne rekonstrukce druhého výtahu.

Relaxační centrum

V únoru 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 17378 klientů (z toho bazénovou část 14083, wellness 3169 a solnou jeskyni 126). Žádáme všechny návštěvníky wellness o dodržování návštěvního řádu zejména pak o dodržování klidu v saunách a relaxační místnosti. Do konce května bude zpracovaná projektová dokumentace na zpětné získávání odpadního tepla a úsporu energií. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148.

Zimní stadión

V současné době se pracuje na přípravách změn při obsazování a využívání zimního stadiónu. S těmito změnami počítáme od 1.8.2020. I v letošním roce plánujeme pokračovat v opravě venkovní fasády a nátěru konstrukčních prvků, tentokrát směrem ke skateparku. Město plánuje opravu sociálních zařízení k rychlobruslařskému areálu pro využití na tradiční pouti. Připravuje se studie na zadržování vody v přírodě.

Fotbalový stadión

Letos dokončíme rozpracované napojení areálu na veřejnou kanalizaci a instalujeme nové elektrokotle na topení a teplou vodu. Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Do zahájení venkovní sezóny dokončíme napojení na novou studnu u kurtů č. 5-7 včetně nové retenční nádrže. V přípravě je zadržování vody v přírodě pro tenisové kurty č. 5-7. Zájemci o pronájem tenisových kurtů sledujte naše webové stránky, na kterých je k dispozici rozvrh.

Ostatní informace najdete na našich webových stránkách www.sportispo.cz nebo na facebookových stránkách.