Leden 2020

Autokempink Pilák

Na letošní sezónu připravujeme instalaci nové Wi-Fi, otevření nové společné kuchyňky, opravu sprch žen, otevření nové půjčovny sportovních potřeb a možnost projížďky na koních pro návštěvníky zejména v areálu Táborka. Dále připravujeme opravu podlah a výměnu kuchyní v chatách Javorina.

Rekreační areál Pilák

Na jaře dokončíme výměnu povrchu na fotbalovém hřišti a opravíme plot kolem plážového volejbalu včetně natažení nových sítí nad plotem. Dále před sezónou opravíme povrch minigolfového hřiště. Rozšíříme služby o možnost umístění nových stánků a atrakcí v areálu a možnost umístění reklam.

Hotel Tálský mlýn

Obsazenost hotelu v lednu 2020 byla 32,60 % a hotel navštívilo celkem 171 hostů. Na konci března bude končit nájemce restaurace. V dubnu zajistí služby naše organizace a od 1. května by měl celý areál převzít nový nájemce. Ještě před tím proběhne oprava okapů a nátěr střech celého areálu.

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu v lednu 2020 byla 79,03 %. V letošním roce plánujeme provést opravy sociálních zařízení bytů v jednotlivých patrech. Zájemci o umístění reklamních billboardů na budově za výhodných podmínek volejte na telefonní číslo 603 228 148.

Budova na ulici Dolní 1 (bývalá Česká pojišťovna)

Město plánuje v letošním roce výměnu 2. výtahu.

Relaxační centrum

V lednu 2020 navštívilo Relaxační centrum celkem 18965 klientů (z toho bazénovou část 15638, wellness 3186 a solnou jeskyni 141). Žádáme všechny návštěvníky wellness o dodržování návštěvního řádu zejména pak o dodržování klidu v saunách a relaxační místnosti. Do konce května bude zpracovaná projektová dokumentace na zpětné získávání odpadního tepla a úsporu energií. Zájemci o umístění reklamy volejte na tel. čísla 737 203 054 nebo 603 228 148.

Zimní stadión

V současné době se připravují změny při obsazování a využívání zimního stadiónu, protože poptávka již značně převyšuje možnosti nabídky a je nutné provést některé organizační změny. S těmito změnami počítáme od 1.8.2020. I v letošním roce plánujeme pokračovat v opravě venkovní fasády a nátěru konstrukčních prvků, tentokrát směrem ke skateparku. Město plánuje opravu sociálních zařízení k rychlobruslařskému areálu pro využití na tradiční pouti. Připravuje se studie na zadržování vody v přírodě.

Fotbalový stadión

Letos dokončíme napojení areálu na veřejnou kanalizaci a instalujeme nové elektrokotle na topení a teplou vodu. Zájemci o pronájem plochy s umělým povrchem volejte na telefonní číslo 734 760 598.

Tenisové kurty

Do zahájení venkovní sezóny dokončíme napojení na novou studnu u kurtů č. 5-7 včetně nové retenční nádrže mj. na zadržování dešťové vody. Zájemci o pronájem tenisových kurtů v zimním období sledujte naše webové stránky, na kterých je k dispozici rozvrh.

Ostatní informace najdete na našich webových stránkách www.sportispo.cz nebo na facebookových stránkách.


Hraniční kámen
Mamlas