Červen 2021

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu byla v červnu 82,27 %. V souladu s nařízením vlády ČR již ubytováváme i turisty. Z důvodu nedostatku finančních prostředků v letošním roce nedojde k opravě sociálních zařízení na 3 pokojích. Od 1.9.2021 bude volná jedna kancelář a od 1.10.2021 druhá. Sledujte naše webové stránky www.sportispo.cz

Rekreační areál Pilák

Areál je otevřený pro veřejnost za dodržování nařízení vlády ČR. Do 23. července bude realizováno dokončení oplocení u hřiště na plážový volejbal.

Autokempink Pilák

Celý autokempink je již v provozu za dodržování nařízení vlády ČR. Informace získáte na našich webových stránkách.

Relaxační centrum

V červnu bylo, za dodržování nařízení vlády ČR, opět otevřeno Relaxační centrum. Během června navštívilo Relaxační centrum celkem 5960 klientů (z toho bazénovou část 5246, wellness 702 a solnou jeskyni 12). Nyní řešíme úvěr od banky ve výši cca 4,8 mil. Kč na realizaci úsporných opatření – recyklace odpadních vod. Finanční návratnost této investice je předpokládaná na 3,3 roku. Realizace by měla proběhnout ihned po ukončení výběrového řízení na dodavatele technologie.

Zimní stadión

V současné době byly dokončeny práce na údržbě a opravách. Ledovou plochu začneme připravovat od 31.7.2021. Pokud bude dostatek finančních prostředků, tak bychom do konce roku rádi dokončili venkovní opravy fasády a nátěr konstrukčních prvků v zadním traktu areálu.

Fotbalový stadión

Areál fotbalového stadionu je otevřený a provoz probíhá v souladu s nařízeními vlády ČR.

Tenisové kurty

Venkovní kurty jsou již otevřené pro veřejnost a provozují se v souladu s nařízeními vlády ČR.

Budova na ulici Dolní 1 (ČP)

provoz v této budově není nijak omezen. V současné době jsou všechny kanceláře v budově obsazené.

Skatepark

Areál pro veřejnost je otevřený v souladu s nařízeními vlády ČR.

Rychlobruslařský ovál

Na začátku června bylo zrušeno odběrové místo na Covid – 19, které bylo přesunuto za sportovní halu. Celý areál je tak možné neomezeně využívat pro veřejnost. V souladu se strategií města na odstranění tzv. reklamního smogu již nelze umístit reklamy na plotě kolem oválu.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz.