Květen 2021

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu byla v květnu 84,90 %. V souladu s nařízením vlády ČR již ubytováváme i turisty. Z důvodu nedostatku finančních prostředků v letošním roce nedojde k opravě sociálních zařízení na 3 pokojích. Od 1.9.2021 bude volná jedna kancelář.

Rekreační areál Pilák

Areál je otevřený pro veřejnost za dodržování nařízení vlády ČR. Do 23. července bude realizováno dokončení oplocení u hřiště na plážový volejbal.

Autokempink Pilák

Celý autokempink je již v provozu za dodržování nařízení vlády ČR. Informace získáte na našich webových stránkách.

Relaxační centrum

V neděli 30. 5. vláda rozhodla, že bazény a wellness je možné od 31.5. otevřít za stanovených podmínek. Připravili jsme celý areál (napouštění a ohřev vody, hygienická opatření) tak, že dne 2.6.2021 otevíráme pro veřejnost. Byla dokončena projektová dokumentace zaměřená na provozní úspory (recyklace bazénových vod). Naše organizace v současné době řeší úvěr od banky ve výši cca 4,8 mil. Kč a předpokládáme realizaci úsporných opatření v průběhu prázdnin. Finanční návratnost investice je předpokládaná na 3,3 roku.

Zimní stadión

V současné době se dokončují práce na údržbě a opravách. Řešíme otevření zimního stadionu od 15.7. nebo 1.8.2021. Pokud bude dostatek finančních prostředků, tak bychom do konce roku rádi dokončili venkovní opravy fasády a nátěr konstrukčních prvků v zadním traktu areálu. V průběhu měsíce května proběhla výměna plotu v zadní části zimního stadionu.

Fotbalový stadión

Areál fotbalového stadionu je otevřený a provoz probíhá v souladu s nařízeními vlády ČR.

Tenisové kurty

Venkovní kurty jsou již otevřené pro veřejnost a provozují se v souladu s nařízeními vlády ČR.

Budova na ulici Dolní 1 (ČP)

provoz v této budově není nijak omezen. V současné době jsou všechny kanceláře v budově obsazené.

Skatepark

Areál pro veřejnost je otevřený v souladu s nařízeními vlády ČR.

Rychlobruslařský ovál

V areálu je umístěno odběrové místo na Covid – 19, které je funkční většinou do 15.00 hodin. Odpoledne je možné areál využívat pro veřejnost. Pravděpodobně od 1.7.2021 bude odběrové místo přesunuto ke sportovní hale a areál bude volný pro sportovce. V souladu se strategií města na odstranění tzv. „reklamního smogu“ již nelze umístit reklamy na plotě kolem oválu.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz.