Duben 2021

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu byla v dubnu 84,09 %. Ubytovaní jsou pouze agenturní zaměstnanci. Omezení při ubytovávání turistů dle nařízení vlády ČR je stále v platnosti.

Rekreační areál Pilák

Areál je otevřený pro veřejnost za dodržování nařízení vlády ČR. Na jaře jsme opravili prvních 6 polí minigolfu a v následujících dvou letech opravíme zbývajících 12 polí. V nejbližší době provedeme dokončení oplocení u hřiště na plážový volejbal.

Autokempink Pilák

V současné době provádíme opravy a úpravy celého areálu tak, abychom mohli v případě rozvolnění opatření vlády ČR ihned otevřít.

Relaxační centrum

Celý duben bylo středisko uzavřené v souvislosti s Covid – 19. V současné době řešíme projektovou dokumentaci a následnou realizaci akce zaměřenou na provozní úspory (recyklace bazénových vod) celkovým nákladem cca 4,5 mil. Kč. Relaxační centrum je připraveno k otevření po rozvolnění opatření vlády ČR. Zaměstnanci v současné době pracují na ostatních střediscích.

Zimní stadión

Celý duben byl zimní stadion uzavřený v souvislosti s nařízením vlády ČR a v současné době již plánujeme obnovit provoz stadionu až v srpnu. V letošním roce bychom rádi dokončili venkovní opravy fasády a konstrukčních prvků v zadním traktu areálu včetně výměny plotu. Vše bude záležet na ekonomickém vývoji letošního roku.

Fotbalový stadión

Areál fotbalového stadionu byl otevřený v souladu s nařízeními vlády ČR.

Tenisové kurty

Tenisová hala byla uklizena 17.dubna. Vzhledem k nařízením vlády ČR byla v provozu od minulého října cca 14 dní. V současné době jsou tenisové venkovní kurty otevřeny pro veřejnost v souladu s nařízením vlády ČR.

Budova na ulici Dolní 1 (ČP)

provoz v této budově není nijak omezen. V současné době jsou všechny kanceláře v budově obsazené.

Skatepark

Areál pro veřejnost je otevřený v souladu s nařízeními vlády ČR.

Rychlobruslařský ovál

V areálu je umístěno odběrové místo na Covid – 19, které je funkční většinou v dopoledních hodinách. V souladu se strategií města na odstranění tzv. „reklamního smogu“ jsme vypověděli smlouvy o umístění reklam na plotě oválu a nově již nebudeme reklamy na plot umisťovat.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz.