Leden 2021

Hotelový dům Morava

Obsazenost hotelového domu byla v lednu 77,86 %, přestože přetrvávají omezení při ubytování turistů dle nařízení vlády ČR. V roce 2021 plánujeme ve spolupráci s městem opravit další sociální zařízení včetně nových rozvodů vody a elektrické energie ve 3 bytech nad sebou celkovým nákladem cca 450 tisíc Kč.

Relaxační centrum

Celý leden bylo středisko uzavřené v souvislosti s Covid – 19, takže žádné příjmy nevykázalo. Požádali jsme o dotaci v rámci programu Covid – gastro, který se vztahuje i na sportovní zařízení. V roce 2021 by měla být zpracována projektová dokumentace na recyklaci bazénové vody, která by měla přinést značnou provozní úsporu. Zájemci o umístění reklamy ve vnitřním prostoru Relaxačního centra volejte na tel. čísla 737203054 nebo 603228148.

Zimní stadión

Stejně jako relaxační centrum byl i zimní stadion celý leden v souvislosti s nařízením vlády ČR uzavřený. Na tomto středisku jsme také požádali o dotaci v rámci programu Covid – gastro, který se vztahuje na sportovní zařízení.

Fotbalový stadión

V areálu fotbalového stadionu se jedná o stejný případ jako u relaxačního centra a zimního stadionu. Byl celý leden uzavřený a požádali jsme stát o dotaci v rámci programu Covid – gastro.

Tenisové kurty

Tenisová hala byla celý leden uzavřena v souladu s nařízením vlády ČR. I na tomto středisku jsme požádali stát o dotaci v rámci programu Covid – gastro.

Budova na ulici Dolní 1 (ČP)

provoz v této budově není nijak omezen. K dispozici je jedna volná kancelář k pronájmu. Informace najdete na našich webových stránkách.

Skatepark

Je průběžně uzavřený v souladu s aktuálními nařízeními vlády ČR. V současné době je pod sněhem.

Rychlobruslařský ovál

V areálu je umístěno odběrové místo na Covid – 19, které je funkční většinou v dopoledních hodinách. V souladu se strategií města na odstranění tzv. „reklamního smogu“ jsme byli nuceni vypovědět smlouvy o umístění reklam na plotě oválu a nově již nebudeme moci reklamy na plot umisťovat. V současné době budou dobíhat výpovědní lhůty s termínem nejpozději do 30.6.2021.

Lyžařské tratě

V rámci možností a výšky sněhové pokrývky upravujeme všechny tratě, kam se dostane naše technika. Informace najdete na našich webových stránkách.

Autokempink Pilák a Rekreační areál Pilák

obě střediska jsou v zimním období uzavřena.

Ostatní informace najdete na našich facebookových nebo webových stránkách www.sportispo.cz.