Otevření Relaxačního centra

Vážení klienti,
Relaxační centrum otevíráme dne 2.6.2021. V souladu s nařízením vlády ČR, kterým jsme povinni se řídit, bude otevřeno v omezeném provozu. Kapacita zařízení bude omezena na 15 m2 na 1 návštěvníka. Vzhledem k tomuto nařízení bude možné, aby bylo v Relaxačním centru maximálně 77 osob v bazénové části, 9 osob v části wellness a jedna osoba v solné jeskyni.

Návštěvníci (vyjma dětí do 6 let) se budou muset prokázat negativním testem na koronavirus, který podstoupili v oficiálním odběrovém centru (PCR ne staršího než 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hod).

nebo potvrzením o očkování (nejméně 22 dní od aplikace první dávky) Covid-19 certifikátem o očkování nebo dokladem o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech.

Nemůžeme dle nařízení akceptovat samotest, test z práce ani ze školy.

Otvírací doba bude po - so 10:00 do 20:45, ne 11:00 - 20:45 v bazénové část a solné jeskyni, wellness bude dle běžné otvírací doby (je zakázán provoz parní sauny). Rozpis wellness a obsazenost drah najdete v PROVOZNÍ DOBĚ na hlavní stránce www.bazen-zdar.cz nebo www.sportispo.cz. Pokud bude o wellness větší zájem, budeme uvažovat o dřívějším otevření ve všední dny.

O všech změnách Vás budeme informovat.

Ve všech společných prostorech (šatny, recepce, převlékárny, odpočívárny) je povinností mít na ústech ochranu dýchacích cest, dodržujte prosím pravidla hygieny.

Pokud se necítíte zdravotně dobře tak do Relaxačního centra nechoďte.

Těšíme se na návštěvu.